KONST / Oljemålningar / Miniatyrmålning 15033248
nr 1503 3248
Miniatyrmålning
olja på ben. Erotiskt motiv, 1700-/1800-tal, 9x6,2 cm, yttermått inklusive ram: 10,5x8 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:32:05
500 kr
600 kr
700 kr
1.000 kr
1.100 kr